Παρασκευή 5 Ιουνίου 2015

Τήνος, 5 Ιουνίου  2015

Αρ. Πρωτ. 6482

Προς κάθε ενδιαφερόμενο

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση για υποβολή προσφοράς για την προμήθεια υποβρύχιας ανοξείδωτης αντλίας για το φράγμα στη Βακέτα

Αξιότιμοι κύριοι,
προκειμένου ο Δήμος Τήνου να προβεί στην προμήθεια υποβρύχιας αντλίας (και αναλωσίμων τοποθέτησης) για το φράγμα στη Βακέτα σύμφωνα με τις επισυναπτόμενες τεχνικές προδιαγραφές, παρακαλούμε όπως καταθέσετε, άμεσα σήμερα
έως την ώρα 14:00 σε κλειστό φάκελο, το έντυπο προσφοράς , πλήρως συμπληρωμένο, υπογεγραμμένο και σφραγισμένο στο Πρωτόκολλο του Δήμου. Ο φάκελος θα αναγράφει στο εξωτερικό του μέρος τον τίτλο της προμήθειας , την επωνυμία και τη διεύθυνση του προσφέροντος.
            Στην προσφορά σας θα πρέπει να αναγράφετε εάν οι προσφερόμενες τιμές συμπεριλαμβάνουν ή όχι το ΦΠΑ .  Χρόνος παράδοσης ορίζεται η Τρίτη 9/6/2015.Ως τόπος παράδοσης ορίζεται το φράγμα στη Βακέτα και τα έξοδα μεταφοράς βαρύνουν τον ανάδοχο.
Το κριτήριο κατακύρωσης θα είναι η χαμηλότερη τιμή.
Η εκτέλεση της προμήθειας γίνεται βάση της υπ’ αριθμόν 11389/1993 Απόφαση Υπ. Εσωτερικών «Ενιαίος Κανονισμός Προμηθειών Οργανισμών Τοπικής Αυτοδιοίκησης» (ΕΚΠΟΤΑ) .
Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε διευκρίνιση.

Η αρμόδια Αντιδήμαρχος

Αναστασία Δεληγιάννη-Άσπρου