Τρίτη, 19 Σεπτεμβρίου 2017

ΤΟ TINOS RUNNING EXPERIENCE ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ

Η  προετοιμασία για το 5ο TINOS RUNNING EXPERIENCE 2018 ξεκίνησε. Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν στις 8, 9 και 10 Ιουνίου 2018 και ήδη το Δ.Σ. του Συλλόγου μας έχει αρχίσει να προγραμματίζει τις δράσεις
για τη διαφήμισή του.

Η πρώτη έκθεση στην οποία θα παρουσιαστεί το 5ο TINOS RUNNING EXPERIENCE 2018 θα είναι η έκθεση ΝΟΣΤΟΣ 2017, από τις 13 έως και τις 16 Οκτωβρίου 2017 στη Ναύπακτο, όπου θα συμμετέχει με περίπτερο ο Δήμος Τήνου, παρουσιάζοντας τις εναλλακτικές μορφές τουρισμού του νησιού μας. Το περίπτερο του Δήμου θα εκπροσωπηθεί από μέλη του Δ.Σ. του Εμποροεπαγγελματικού & Βιοτεχνικού Συλλόγου Τήνου.
Κατόπιν, το 5ο TINOS RUNNING EXPERIENCE 2018 θα παρουσιαστεί, μέσα από το περίπτερο της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, στην ERGO MARATHON EXPO 2017 από τις 9 έως και τις 11 Νοεμβρίου 2017 στο κλειστό γυμναστήριο TAE KWON DO στο Παλαιό Φάληρο.
Η προώθηση των αγώνων θα γίνει, εκτός των άλλων, με το καθιερωμένο πια έντυπο, το οποίο θα είναι δεκαεξασέλιδο στα ελληνικά και στα αγγλικά, με πλήθος φωτογραφικό υλικό.

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ
ΕΜΠΟΡΟΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ & ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΗΝΟΥ