Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ «ΣΠΟΝΔΗ ΤΗΝΙΩΝ» ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΟΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ & ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΗΝΟΥ

Ξεκίνησαν οι εγγραφές για το χορευτικό εργαστήρι του Συλλόγου μας «Σπονδή Τηνίων». Τα μαθήματα του χορευτικού ξεκινούν την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 2018 στις 19:00 στο οίκημα της Ιερατικής Σχολής Τήνου, για την παραχώρηση του οποίου ευχαριστούμε ιδιαίτερα το Πανελλήνιο Ιερό Ίδρυμα Τήνου.

Το χορευτικό του Συλλόγου έχει να παρουσιάσει πλούσια δράση συμμετέχοντας σε εκδηλώσεις, εκθέσεις και φεστιβάλ παραδοσιακών χορών υπό την καθοδήγηση της δασκάλας του κ. Κορίνας Βαρελά. Ενδεικτικά αναφέρουμε την έκθεση ERGO MARATHON EXPO 2016, το 1ο και 2ο Φεστιβάλ παραδοσιακών χορών του Πολιτιστικού Ιδρύματος Ομίλου Πειραιώς, τα pasta party και τις τελετές λήξεις του TINOS RUNNING EXPERIENCE, την ΤΡΑΤΑ του Δήμου Τήνου, το καρναβάλι του Δήμου Τήνου, την 1η Εβδομάδα Χορού "ΕυρυΤήνια" 2017 κ.α.
Σας περιμένουμε να μάθουμε και να διασκεδάσουμε.

Για πληροφορίες και εγγραφές απευθυνθείτε στην κ. Πετρίνα Κολλάρου (6979226256).

Για το Δ.Σ. του
Εμποροεπαγγελματικού & Βιοτεχνικού Συλλόγου Τήνου