Τρίτη 5 Απριλίου 2016

Πολιτιστικός Σύλλογος Πύργου Πανόρμου Τήνου: Επισκευή Κοινόχρηστου Καφενείου Κατοίκων και Περιπατητών

Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Πύργου Πανόρμου Τήνου είναι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει ότι οι εργασίες του παλαιού κτίσματος στην θέση "Πολογιάννη το Πηγάδι" προχωράνε με εντατικούς ρυθμούς.

Την τελευταία βδομάδα τοποθετήθηκαν όλα τα κουφώματα του κτίσματος και αύριο ολοκληρώνονται τα επιχρίσματα του κτιρίου.Μόλις
πραγματοποιηθούν οι χρωματισμοί και η επίστρωση του δαπέδου θα πραγματοποιηθούν τα εγκαίνια του "Κοινόχρηστου Καφενείου Κατοίκων και Περιπατητών".

Ο Σύλλογος ευχαριστεί για ακόμη μία φορά το Δήμο Τήνου για την διάθεση των υλικών που χρησιμοποιήθηκαν και όλους τους εθελοντές που εργάσθηκαν για την ολοκλήρωση του έργου.