Τρίτη 20 Ιανουαρίου 2015

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την προμήθεια χημικού υλικού για τις μονάδες αφαλάτωσης λόγω κατεπείγοντος

ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΤΗΝΟΥ
Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

Πληροφορίες :Σταματία Μιχελή                                                                        Τήνος     20/1/2015
Δ/νση:Ευαγγελιστρίας 72                                                                                  Α.Π.: 524
Ταχ. Κώδικας :84200
Τηλ.:2283360132
Φαξ:2283360139
e-mail: dtoikonomiki@1516.syzefxis.gov.gr

Προς κάθε ενδιαφερόμενο

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος  για την προμήθεια χημικού υλικού για τις μονάδες αφαλάτωσης λόγω κατεπείγοντος

Αξιότιμοι κύριοι,
προκειμένου ο Δήμος Τήνου να προβεί στην προμήθεια χημικού υλικού  για τις μονάδες αφαλάτωσης  σύμφωνα με τις επισυναπτόμενες τεχνικές προδιαγραφές, παρακαλούμε όπως καταθέσετε, έως την Τετάρτη 21 Ιανουαρίου 2015 και ώρα 15:00 σε κλειστό φάκελο, το έντυπο προσφοράς , πλήρως συμπληρωμένο, υπογεγραμμένο και σφραγισμένο στο Πρωτόκολλο του Δήμου. Ο φάκελος θα αναγράφει στο εξωτερικό του μέρος τον τίτλο της προμήθειας , την επωνυμία και τη διεύθυνση του προσφέροντος.
            Στην προσφορά σας
θα πρέπει να αναγράφετε εάν οι προσφερόμενες τιμές συμπεριλαμβάνουν ή όχι το ΦΠΑ .Ο χρόνος παράδοσης ορίζεται το διάστημα των 7 ημερών από την ημερομηνία της ανάθεσης .Ως τόπος παράδοσης ορίζεται η αποθήκη της αφαλάτωσης  και τα έξοδα μεταφοράς βαρύνουν τον ανάδοχο.
Το κριτήριο κατακύρωσης θα είναι η συνολικά χαμηλότερη τιμή.
Η εκτέλεση της προμήθειας γίνεται βάση της υπ’ αριθμόν 11389/1993 Απόφαση Υπ. Εσωτερικών «Ενιαίος Κανονισμός Προμηθειών Οργανισμών Τοπικής Αυτοδιοίκησης» (ΕΚΠΟΤΑ) .
Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε διευκρίνιση.

Η Αντιδήμαρχος Τήνου

Αναστασία Δεληγιάννη-Άσπρου