Πέμπτη 14 Απριλίου 2022

Ανακοίνωση σχετικά με τον προγραμματισμό των δρομολογίων του λυμματοφόρου οχήματος

ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ               Τήνος, 14-04-2022

ΔΗΜΟΣ  ΤΗΝΟΥ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σας γνωρίζουμε ότι για την καλύτερη εξυπηρέτηση, οργάνωση και προγραμματισμό των δρομολογίων του λυμματοφόρου οχήματος, θα πρέπει οι ενδιαφερόμενοι πρώτα να προβαίνουν στην προπληρωμή του δρομολογίου  (43,40€) και στη συνέχεια η Υπηρεσία θα καταρτίζει τα δρομολόγια ανά προτεραιότητα ημερομηνίας πληρωμής.

Η πληρωμή μπορεί να γίνει είτε στο ταμείο του Δήμου Τήνου από τις 07:00πμ έως και τις 13:30μμ, είτε ηλεκτρονικά στο κάτωθι λογαριασμό του Δήμου Τήνου στη Τράπεζα Πειραιώς GR81 0172 7170 0057 1705 6701 842 με αιτιολογία πληρωμής: Ονοματεπώνυμο, ΑΦΜ και τηλέφωνο ΚΑΙ αποστέλλοντας το αποδεικτικό πληρωμής στο email της Υπηρεσίας: dt.idrefsi@1516.syzefxis.gov.gr

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως προβαίνουν σε τακτικούς ελέγχους της πληρότητας των βόθρων τους και να φροντίζουν για τον έγκυρο προγραμματισμό  εκτέλεσης των δρομολογίων αφού αυθημερόν προπληρωμές δεν θα συνεπάγεται και αυθημερόν εκτέλεση  δρομολογίου.

Ο Αντιδήμαρχος Ύδρευσης

Ζαχαρίας Γιαννησόπουλος