Δευτέρα 5 Μαρτίου 2018

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                Τήνος 5 Μαρτίου 2018
ΝΟΜΟΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΔΗΜΟΥ ΤΗΝΟΥ

Ταχ. Δνση:  Ξυνάρα

ΤΗΝΟΣ 84200
ΤΗΛ:   2283360106
ΦΑΞ:   2283360139
e-mail: kepidit@gmail.com

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ

Παρόλο τον μικρό χρόνο προετοιμασίας και οργάνωσης που είχαμε στη διάθεσή μας, πιστεύουμε  ότι οι έξι  Αποκριάτικες εκδηλώσεις που διοργανώσαμε σαν Κοινωφελής Επιχείρηση Υπηρεσιών Δήμου Τήνου,  είχαν θετικό πρόσημο και ανταποκρίθηκαν στο στόχο που είχαμε θέσει, που δεν ήταν άλλος, από το να γελάσουμε, να διασκεδάσουμε,  να περάσουμε όμορφα, ξεφεύγοντας -έστω για λίγο- από τη δύσκολη καθημερινότητα που βιώνουμε.

Οφείλουμε, λοιπόν, να ευχαριστήσουμε όλους όσους συνέβαλαν είτε με την παρουσία τους, είτε  επειδή προσέφεραν αφιλοκερδώς προϊόντα ή υπηρεσίες,  για να γίνουν αυτές οι εκδηλώσεις

Ευχαριστούμε  θερμά, παιδιά, γονείς, συλλόγους, σχολεία, φορείς, επιχειρηματίες του νησιού μας, καθώς και όλες τις καρναβαλικές ομάδες.

Εγκάρδιες ευχαριστίες οφείλουμε να απευθύνουμε ακόμη  στους εθελοντές της Κ.ΕΠ.Υ.ΔΗ.Τ., στην Κριτική Επιτροπή για την ανάδειξη των νικητών του Καρναβαλιού, στους υπαλλήλους καθαριότητας του Λιμενικού Ταμείου, οι οποίοι συνέβαλαν τα μέγιστα στην καθαριότητα του λιμανιού μας μετά το πέρας του καρναβαλιού, το Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Τήνου – Άνδρου για την συνεργασία, το Λιμεναρχείο Τήνου για την διευθέτηση του κυκλοφοριακού και την τήρηση των μέτρων ασφαλείας.
Ακόμα πρέπει  να ευχαριστήσουμε  τον Πολιτιστικό Σύλλογο Πύργου - Πανόρμου, τον Πολιτιστικό Σύλλογο Κάμπου και την Τοπική Κοινότητα Κάμπου για την πολύτιμη φιλοξενία και εξαιρετική συνεργασία & συνδιοργάνωση των εκδηλώσεων που πραγματοποιήθηκαν στον Πύργο και τον Κάμπο.

Τελειώνοντας, ένα μεγάλο ευχαριστώ στους χορηγούς μας, χωρίς την πολύτιμη βοήθειά τους, δεν θα είχαμε το επιτυχημένο αποτέλεσμα:
ΧΟΡΗΓΟΙ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ 2018
Vega Apartments,  – ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ, ΤΗΝΟΣ