Παρασκευή 27 Φεβρουαρίου 2015

Ευχαριστήρια Επιστολή Δημάρχου Τήνου προς τη Ναυτιλιακή Εταιρεία "Κυκλάδες Φάστ Φέρις"

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                 Τήνος 24 Φεβρουαρίου 2015
ΝΟΜΟΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Δ Η Μ Ο Σ   Τ Η Ν Ο Υ                                            Αριθ. Πρωτ.: 2075
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ

Προς : Ναυτιλιακή Εταιρεία
                                                                                               CYCLADES FAST FERRIES
                                                                                               Υπόψη προέδρου
                                                                                                κ. Θεολόγου Παναγιωτάκη
                                                                                                Σκουζέ 10 ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Αξιότιμε κ. Πρόεδρε,
Έχοντας ενημερωθεί από την Διοικούσα Επιτροπή του Κέντρου Υγείας για την απόφασή σας να μετακινούνται δωρεάν οι γιατροί που συνοδεύουν ασθενείς στις διακομιδές, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω εγώ προσωπικά ως Δήμαρχος Τήνου, αλλά και εκ μέρους των δημοτών του νησιού μας.
Η απόφασή σας αυτή αποτελεί προσφορά
προς τον τόπο μας και τους ανθρώπους του, τους οποίους έτσι τιμάται έμπρακτα και δείχνει πραγματικά το ενδιαφέρον σας στα πλαίσια της κοινωνικής εταιρικής ευθύνης, αλλά και το προσωπικό σας  ενδιαφέρον, στην επίλυση βασικών προβλημάτων που έχουν να κάνουν με θέματα υγείας που αντιμετωπίζουμε  στο νησί μας.
Ο Δήμαρχος Τήνου

Σίμος Ορφανός