Δευτέρα, 19 Ιανουαρίου 2015

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΤΗΝΟΥ.


 




229
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΚΑΜΠΟΥ
ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ
Από : ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Έως : ΨΑΛΤΗ ΡΟΖΑ

230
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΑΓΑΠΗΣ
ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ
Από : ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως : ΨΑΛΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
231
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ
Από : ΑΛΒΕΡΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Έως : ΓΡΕΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

(Α-Γ)
232
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΡΕΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ
Από : ΔΑΒΕΤΑ ΜΑΡΙΑ
Έως : ΨΑΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

(Δ-Ψ)
233
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΚΑΡΔΙΑΝΗΣ
ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ
Από : ΑΒΡΑΑΜ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως : ΨΑΛΤΗ ΕΛΕΑΝΑ
234
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΚΤΙΚΑΔΟΥ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Από : ΑΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Έως: ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
235
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΚΩΜΗΣ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1η ΑΙΘΟΥΣΑ
Από : ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ
Έως : ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

236
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΣΤΕΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1η ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ
Από : ΑΛΒΕΡΤΗ ΑΓΝΗ
Έως : ΚΩΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

(Α-Κ)
237
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΣΤΕΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2η ΔΥΤΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ
Από : ΛΕΒΑΝΤΗ ΑΝΝΑ
Έως : ΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

(Λ-Ψ)
238
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΥΣΤΕΡΝΙΩΝ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
Από : ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Έως: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
239
ΤΗΝΟΥ
ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ
ΦΑΛΑΤΑΔΟΥ
ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
Από : ΑΛΒΕΡΤΗ ΑΝΝΑ
Έως : ΨΩΜΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ
240
ΤΗΝΟΥ
ΠΑΝΟΡΜΟΥ
ΠΑΝΟΡΜΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΒΟΡINH ΑΙΘΟΥΣΑ
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Έως : ΚΩΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

(Α-Κ)
241
ΤΗΝΟΥ
ΠΑΝΟΡΜΟΥ
ΠΑΝΟΡΜΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΝΟΤΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ
Από : ΛΑΒΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
Έως : ΨΑΡΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

(Λ-Ψ)
242
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΔΥΟ ΧΩΡΙΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΝΑΔΟΥ
Από : ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΝΑ
Έως : ΧΕΛΙΔΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ
243
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΝΟΥ
Από : ΑΒΑΚΟΥΜ ΕΙΡΗΝΗ
Έως : ΒΕΡΣΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

(Α-ΒΕΡ)
244
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΝΟΥ
Από : ΒΙΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Έως : ΔΩΡΙΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

(ΒΙΔ-Δ)
245
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΗΝΟΥ
Από : ΕΛ ΓΚΕΝΤΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Έως : ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

(Ε-ΚΟΥ)
246
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΗΝΟΥ
Από : ΚΡΑΟΥΣ ΜΑΡΙΑ
Έως : ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

(ΚΡ-ΜΙΧ)
247
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΗΝΟΥ
Από : ΜΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Έως : ΠΕΤΣΑ ΙΟΥΛΙΑ

(ΜΟΚ-ΠΕ)
248
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΝΟΥ
Από : ΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
Έως : ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΠΝΑΓΙΩΤΗΣ
(ΠΗ-ΣΚ)

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ

249
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΝΟΥ
Από : ΣΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
Έως : ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

(ΣΜ-Ψ)
250
ΤΗΝΟΥ
ΤΗΝΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΡΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΑΝΤΑΡΟΥ
Από : ΑΓΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως : ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΟΜΕΝΗ