Τετάρτη 27 Απριλίου 2022

ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΟΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟΥ ΚΑΙ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΤΗΝΟΥ

O Δήμος Τήνου γνωστοποιεί ότι:

• Έχει υποβληθεί στον Δήμο Τήνου, στη Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών, Δόμησης και Περιβάλλοντος, Τμήμα Δόμησης, με αρ. πρωτ. 4252/310/13-04-2022 και θα αναρτάται από τις 27/04/2022 έως τις 12/05/2022 στον πίνακα ανακοινώσεων του Δημαρχιακού καταστήματος και στα γραφεία του Τμήματος Δόμησης, Ευαγγελιστρίας 72, Τήνος, το Τοπικό Ρυμοτομικό Σχέδιο για τον καθορισμό και την πολεοδομική ρύθμιση του χώρου λειτουργίας και επέκτασης του ΠΕΣΚΤΠΤ στη Δ.Ε. Πανόρμου Δήμου Τήνου.

• Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι μέσα στην προθεσμία αυτή να λάβουν γνώση του παραπάνω Τοπικού Ρυμοτομικού Σχεδίου και να υποβάλουν εγγράφως στον Δήμο Τήνου τυχόν ενστάσεις τους κατά αυτού.

Ο Δήμαρχος Τήνου

Ιωάννης Σιώτος