Σάββατο 17 Μαρτίου 2018

Δήμαρχος Τήνου: "Σας ευχαριστούμε για τις στιγμές που μας χαρίζετε"

Με αφορμή τη μεγαλειώδη νίκη της ομάδας των Κορασίδων του ΤΑΚ Περιστεριώνα στον μεγάλο τελικό του Final 4, που πραγματοποιήθηκε στην Πάρο,  με 49-37 επί του ΑΟ Ερμούπολης και την  κατάκτηση του πρωταθλήματος Κορασίδων της  ΕΣΚ Κυκλάδων ο Δήμαρχος Τήνου κ. Γιάννης Σιώτος, ανέφερε τα εξής:

"Θερμά συγχαρητήρια στην ομάδα των Κορασίδων του ΤΑΚ Περιστεριώνα, που πριν καλά - καλά κοπάσουν οι πανηγυρισμοί από την κατάκτηση του πρωταθλήματος μπάσκετ Εφήβων, οδήγησαν την Τήνο και πάλι στην κορυφή των Κυκλάδων.

Οφείλουμε ένα μεγάλο μπράβο στον προπονητή  κ. Παναγιώτη Σιώτο, στις παίκτριες της ομάδας που μας έκαναν και πάλι υπερήφανους καθώς και στους φανταστικούς φιλάθλους μας, που ακολούθησαν την ομάδα στην Πάρο και έκαναν την Πάρο...Τήνο με τη θερμή υποστήριξή τους.

Ευχαριστούμε για τις στιγμές που μας χαρίζετε!!!!