Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2017

Ολοκληρώθηκε η ενεργειακή αναβάθμιση του Κέντρου Υγείας από το σωματείο "Οι Φίλοι Της Τήνου"

ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ

Ενεργειακή Αναβάθμιση Κέντρου Υγείας
Macintosh HD:Users:nikosalogoskouphes:Desktop:kytinou:DSCN0496.JPGΤο σωματείο «ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ» βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει ότι ύστερα από χορηγία του, ολοκληρώθηκε η αντικατάσταση και των υπολοίπων 49 παραθύρων του Κέντρου Υγείας Τήνου με νέα ενεργειακά.
Η δράση αυτή του σωματείου μας συνέβαλε στην ενεργειακή αναβάθμιση του Κέντρου Υγείας Τήνου και τη σημαντική βελτίωση των συνθηκών νοσηλείας και εργασίας όλου του προσωπικού.
Macintosh HD:Users:nikosalogoskouphes:Desktop:kytinou:DSCN0525.JPGΓια μια ακόμη φορά θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους χορηγούς μας, υποστηρικτές μας, τα μέλη και τους φίλους του σωματείου, το Δήμο Τήνου καθώς και τον κόσμο της Τήνου που αγκάλιασε και στήριξε τις δραστηριότητες μας για να ολοκληρώσουμε αυτό το σημαντικό έργο.
Ευχόμαστε σε όλους Καλά Χριστούγεννα με υγεία !

Το Δ.Σ. του σωματείου
«ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ»