Παρασκευή 5 Μαΐου 2017

Συνεδριάζει σήμερα το Πνευματικό Κέντρο Πανόρμου.

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
ΔΗΜΟΣ ΤΗΝΟΥ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΤΗΝΟΥ               Πύργος Τήνου 28 Απριλίου 2017
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΑΛΕΠΑΣ

ΠΡΟΣ:
  1. Τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου
Πνευματικού Κέντρου
  1. Το Δήμο Τήνου

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η ΣΗ

Έχοντας υπόψη τις διατάξεις του άρθρου 67 του Ν.3852/2010, ΣΑΣ ΚΑΛΩ στην Συνεδρίαση του Πνευματικού Κέντρου Πανόρμου Τήνου ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΑΛΕΠΑΣ, την Παρασκευή 5 Μαΐου 2017, ώρα 19.00, στα γραφεία της Τοπικής Κοινότητας Πανόρμου, με τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑ 1: Συγκρότηση γνωμοδοτικών οργάνων έτους 2017 σύμφωνα με το άρθρο 221 του Ν. 4412/2016.

ΘΕΜΑ 2: Δέσμευση πιστώσεων του προϋπολογισμού Πνευματικού Κέντρου Πανόρμου οικ. Έτους 2017.

ΘΕΜΑ 3: Έγκριση τεχνικών όρων διακήρυξης της υπηρεσίας καθαριότητας Μουσείων Πύργου-Ανάληψη πίστωσης.

ΘΕΜΑ 4 : Έγκριση σχεδίου προγραμματικής σύμβασης για την εργασία αποκάλυψης και ανάδειξης γραφημάτων στα εσωτερικά επιχρίσματα της οικίας- Μουσείο Γιαννούλη Χαλεπά – Αναμόρφωση προϋπολογισμού.

ΘΕΜΑ 4 : Έγκριση τεχνικής περιγραφής ανάπλασης εξωτερικών χώρων μουσείου Τηνίων Καλλιτεχνών – Ανάληψη πίστωσης.

ΘΕΜΑ 6 : Έγγραφα – Ενημερώσεις.

Ο Πρόεδρος του
                                                                     Πνευματικού Κέντρου Πανόρμου Τήνου