Δευτέρα 27 Μαρτίου 2017

Final Four Εφήβων ΕΣΚΚ: Μία εξαιρετική συνεργασία ατόμων, φορέων και επιχειρήσεων

Μετά την επιτυχημένη διοργάνωση του seajets final 4 εφήβων στην Τήνο στις 24 και 25 Μαρτίου η Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Κυκλάδων θα ήθελε να ευχαριστήσει δημοσίως όσους συνέβαλαν στη διοργάνωση.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Δήμο Τήνου για τη συνδιοργάνωση και την παράθεση των γευμάτων των ομάδων και στους υπαλλήλους κο Νέστορα Βιδάλη και Νίκο Παρασκευά για την live streaming μετάδοση των αγώνων.
Στην εταιρεία seajets για τη γενναία έκπτωση στα εισιτήρια των αποστολών των ομάδων.
Τα παιδιά από το εργαστήρι χορού  the house of ETA Dance και τη δασκάλα τους κα Ράπτη που χόρεψαν στους ημιτελικούς.
Ττο Γυμναστήριο YUPIYANNA με το τμήμα ZUMBA και την δασκάλα τους Στεφανία που χόρεψαν στους τελικούς.
Την εταιρεία ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΣΥΠΡΗΣ – ΠΛΥΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ Ο.Ε. για τα νερά του τουρνουά.
Το TINOS PRINT για τις αφίσες του τουρνουά.
Τον Νίκο Τσακίρη για τον σχεδιασμό της αφίσας.
Τον χορηγό επικοινωνίας tinostoday.
To κατάστημα ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΣΜΗΜΑΤΩΝ ΒΙΔΑΛΗΣ για την προσφορά του βραβείου πρώτου σκόρερ.
Τον Νίκο τον Κροντηρά για το βραβείο του MVP.
Τα VIRGINIA HOTEL και STUDIOS για την χορηγία τους.
Τον DJ Νίκο Λαγουρό για τις όμορφες μουσικές επιλογές εντός του γηπέδου.
Το Δ.Σ. του Τ.Α.Κ. Περιστεριώνα για την επιμέλεια των θεμάτων της διοργάνωσης.
Τέλος θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον σύλλογο ατόμων με ειδικές ανέγκες "ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ" για την προσφορά των αναμνηστικών στην πρωταθλήτρια ομάδα του ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ.