Τρίτη 11 Οκτωβρίου 2016

Το "Βοήθεια στο Σπίτι" στους οικισμούς του νησιού μας για την πραγματοποίηση εμβολίων.

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                 Τήνος  10  Οκτωβρίου  2016
ΝΟΜΟΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ

ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΗΝΟΥ

Ταχ. Δνση:  Ξυνάρα Τήνου

ΤΗΝΟΣ 84200
ΤΗΛ:    2283360217
ΦΑΞ:   2283360230

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι εργαζόμενοι του προγράμματος «Βοήθεια στο Σπίτι» της Κοινωφελούς Επιχείρησης Υπηρεσιών Δήμου Τήνου θα βρεθούν στους οικισμούς του Δήμου μας σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα προκειμένου να πραγματοποιήσουν το εμβόλιο της γρίπης σε όσους ηλικιωμένους και ΑΜΕΑ το επιθυμούν.

ΩΡΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ
10:00-13:00

•          Σημειώνεται ότι θα πρέπει κάθε ένας να έχει ήδη προμηθευτεί και να έχει μαζί του το εμβόλιό.

•          Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε να τηλεφωνούν την προηγούμενη μέρα για επιβεβαίωση (υπηρεσιακό τηλέφωνο 6934121362 ) και οι τοπικοί πρόεδροι να φροντίζουν να είναι ανοικτοί οι χώροι.

•          Για όσους δεν μπορούν να μετακινηθούν, οι εργαζόμενοι θα μεταβούν στο σπίτι τους.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 31 Οκτωβρίου
ΧΩΡΑ ΤΗΝΟΥ

*          Έπειτα από τηλεφωνική συνεννόηση
(παρακαλούμε αν υπάρχουν ενδιαφερόμενοι να καλέσουν από τη προηγούμενη μέρα στο υπηρεσιακό τηλέφωνο 6934121362) .