Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2015

ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΣΚΕΨΗ ΦΟΡΕΩΝ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ Φ.Π.Α.

Πραγματοποιείται αύριο Τρίτη και ώρα 12:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Τήνου, έκτακτη σύσκεψη φορέων για τον Φ.Π.Α.
Στη σύσκεψη θα είναι παρόντες ο Περιφερειάρχης Νοτίου Αιγαίου κ. Γιώργος Χατζημάρκος και ο Αντιπεριφερειάρχης Κυκλάδων κ. Γιώργος Λεονταρίτης, οι οποίοι έρχονται στην Τήνο μόνο για τη συγκεκριμένη σύσκεψη, μετά από το σχετικό έγγραφο του Εμποροεπαγγελματικού & Βιοτεχνικού Συλλόγου Τήνου.
      Στη σύσκεψη, εκτός από το Δήμαρχο Τήνου κ. Σίμο Ορφανό,
τον Πρόεδρο κ. Ανδρέα Τσιμέκη και τα μέλη του Δ.Σ. του Εμποροεπαγγελματικού & Βιοτεχνικού Συλλόγου Τήνου, θα είναι επίσης παρόντες ο Έπαρχος Τήνου  κ. Γιάννης Γιαγιάς, ο Πρόεδρος της Ομοσπονδίας Εμπορικών Συλλόγων Αττικής Όμορων Νομών & Νήσων Αιγαίου κ. Παύλος Πολιτάκης και μέλη των Δ.Σ. επαγγελματικών συλλόγων του νησιού.

Ο Δήμαρχος Τήνου                                  Ο Πρόεδρος του
                                                         Εμποροεπαγγελματικού &                                                      Βιοτεχνικού
                                           Συλλόγου Τήνου

Σίμος Ορφανός                                    Ανδρέας Τσιμέκης