Τρίτη 23 Ιουνίου 2015

8η Συνεδρίαση Δημοτικής Κοινότητας Τήνου.

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                  Τήνος 22 Ιουνίου 2015
ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΗΜΟΣ.. ΤΗΝΟΥ                                                                    Αριθμός Συνεδρίασης: 08/2015
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΗΝΟΥ

Π  Ρ  Ο  Σ  Κ  Λ  Η  Σ  Η

ΠΡΟΣ :  Τα μέλη του Συμβουλίου της Δημοτικής Κοινότητας Τήνου
 ΚΟΙΝ : κ. Δήμαρχο Τήνου, Αντιδημάρχους Τήνου, Δημ. Συμβούλους, Μειζ. & Ελ. Αντιπ.

Ε ν τ α ύ θ α

Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Τήνου

Αφού λάβαμε υπόψη τις διατάξεις του άρθρου 88 του Ν. 3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης − Πρόγραμμα Καλλικράτης», σας καλούμε να προσέλθετε στο Δημαρχιακό Κατάστημα επί της οδού Μεγαλόχαρης 24, την Παρασκευή 26 Ιουνίου 2015 και ώρα 07:00 απογευματινή, για να ληφθούν  αποφάσεις, επί των κατωτέρω θεμάτων της ημερησίας διάταξης:

Θέμα 1ο
Εξέταση αίτησης Φραγκίσκου Φώσκολου του Ιακώβου και λήψη απόφασης  σχετικά με την έκδοση άδειας χρήσης μουσικών οργάνων και άδειας παράτασης ωρών λειτουργίας αυτών, για το κατάστημά του, «Επιχείρηση Μαζικής Εστίασης και Αναψυχής (Λουκουματζίδικο – Σνακ Μπαρ – Καφενείο)», στην οδό Φρ. Παξιμάδη πόλεως Τήνου.
Θέμα 2ο
Εξέταση αίτησης
Βασιλείου Πλακιά του Νικολάου και λήψη απόφασης  σχετικά με την έκδοση άδειας χρήσης μουσικών οργάνων και άδειας παράτασης ωρών λειτουργίας αυτών, για το κατάστημά του, «Εστιατόριο - Καφετέρια», στην  περιοχή Αγ. Φωκάς πόλεως Τήνου.
Θέμα 3ο
Εξέταση αίτησης Αικατερίνης Ζιάκα του Στεφάνου και λήψη απόφασης  σχετικά με την έκδοση άδειας χρήσης μουσικών οργάνων και άδειας παράτασης ωρών λειτουργίας αυτών, για το κατάστημά της, «Καφετέρια - Μπαρ», στην οδό Ταξιαρχών πόλεως Τήνου.

Ο  Πρόεδρος  της Δημοτικής Κοινότητας Τήνου

Ιωάννης Γ. Μαρκουΐζος